سالروز

9 تیر 1383 اولین پست را در این وبلاگ نهادم، شعری از لورکا بود ( سبز، تویی که سبزت می خواهم... ) آن موقع شیفته اشعار لورکا بودم و آدرس وبلاگ را هم به همین نام گذاشتم. حالا که وبلاگم بی نام شده، آدرسش اذیتم می کند و وقتی کسی آدرس وبلاگم را می خواهد، از این آدرسِ بی ربط معذب می شوم. قالب و لوگو و نام را چندین بار تغییر دادم، اما موسیقی همان است که بود. مدتها بود دیگر  نمی شنیدمش تا آن روز که مهسا را دیدم هیجان زده از شنیدنش ، باز شنیدمش هر روز و شاید همین شد که این متن را نوشتم. پیام های اولین پست را خواندم، برایم دلگیر بود. آقای زندی درست گفتند به من که وبلاگ آدم را لو می دهد، من هم از همینش خوشم می آید، سالها وبلاگ کسی را می خوانی که ندیدی اش، اما بهتر از اطرافیان می شناسی او را، شاید یکی از جذابیت های وبلاگ خوانی همین باشد، برای همین گاهی اوقات به عمد خاطراتم را نوشتم و وبلاگم را شخصی تر کردم. سه سال از زندگی مانا است اینجا، مانایی که حالا خوب یاد گرفته به کسی وابسته نباشد، کسی را زیادی جدی نگیرد یا به قول مهدیه یک نفر را برای خودش آنقدر بزرگ نکند که با اتفاق کوچکی در هم ریزد.

/ 10 نظر / 12 بازدید
مهديه

آخی.سه سالگی ات مبارک! اتفاقا آدرسشو من دوست دارم. اين وابستگی يه خيلی اذيت ميکنه آدمو. ولی حس خوبيه ها سه ساله شدن. يعنی چقدر دووم مياره شناسنامه مجازی مون؟

مانا

مرسی عزیزم. نمیدونم تا کی ولی دوست دارم ادامه بدیم من و تو و رضا که ادامه دادیم و همچنان باید ادامه بدیم.

بیخیال

تولدت مبارک مانای سر قلمبههم با وابسته نشدن هم با بزرگ نکردن ادما خيلي موافقم ميتونم بگم از هر دوش خيلی ضربه خوردم

مانا

به به خانم بی خیال! چه عجب از این طرفا.

جامه دران

تولد چهارمين سالگرد وبت را صميمانه تبريک می گويم

عادله

خوب مبارکه .ما هم از امروز خوانندتون شديم

من

..می دونی ..وبلاگ بد جوری آدم رو لو می ده ..به خودمون بيشتر از همه ... تولدش مبارک

پندار

سلام مانان جان.راستش اين پستت رو ديروز صبح خوندمو بهت تبريک می گم. از اهنگ روی وبلگت خيلی لذت بردم .به خصوص اينکه به فرانسه بود ومن رو ياد خاطرات کودکی می انداخت. درضمن تشکر لازم نيست عزيز من.

مجتبا

من هم هرچند دير تبريک می‌گم سالروز تأسيس وبلاگت رو. چه حرف مهمی مهديه گفته و چه خوب که تو ياد گرفتی. من مدتهای مديدی است تلاش کرده‌ام ياد بگيرم يا اگر بلدم جوری که کسی ناراحت نشود نشان دهم. کم‌کم ياد می‌گيرم انگار. خوش و خرّم باشی و پر کار.

از زندگي

خيلی دير کردم :( اما تبريک می گم و آرزوهای خوب دارم براتون :)