تولد عید شما مبارک

                                                                  

 بهترین اتفاق امسال برای من بازگشت کلاه قرمزی بود عروسک بامزه و دوست داشتنی دوران کودکی ام با اون چشمهای تا به تا و لبخند قشنگش دوباره در تلوزیون خوش درخشید و هر شب ساعت 8 ما رو جلوی تلوزیون نشوند.فکر کنم هفت ساله بودم که برنامه کلاه قرمزی و آقای مجری با نام صندوق پست از تلوزیون پخش میشد و ما با کلاه قرمزی و آقای مجری و پسرخاله و ژولی پولی و گلابی دنیایی داشتیم. سوم ابتدایی بودم که فیلم سینمایی کلاه قرمزی رو  همراه با همکلاسیهام و پفک مینو توی سینما دیدم و سال سوم هنرستان هم رفتم و کلاه قرمزی و سروناز رو دیدم و امسال که باز برنامه تلوزیونی کلاه قرمزی ٨٨ همراه با دو شخصیت جدید گیگیلی و پسرعمه زا پخش شد و تفاوت نسل قدیم یعنی ما و نسل جدید رو میشد در مقایسه کلاه قرمزی و گیگیلی دید نمونه گیگیلی های افسرده که تنها بازی با کامپیوتر ازشون بر میاد اطرافمون زیاد هستند. تا به حال روی هیچ شخصیت عروسکی در ایران مثل کلاه قرمزی کار نشده و اگر هم شده ادامه دار نبوده. قسمت اول کلاه قرمزی 88 مثل 16 سال پیش من رو شاد کرد و انقدر خندیدم که اشکم در اومد و کیف کردم از درک بالای ایرج طهماسب و حمید جبلی از دنیای بچه ها و شاید همین باعث موفقیت کلاه قرمزی در همه این سال هاست که به جای دکورهای اجق وجق و شلوغ و پر از رنگ و لعاب برنامه های امروزی همیشه با دکوری ساده و پنجره های نقاشی شده و به جای مجری های جیغ جیغو و چرت و پرت گو، یک آقای مجری کچل مهربون و آروم داره که ادب به بچه ها یاد میده به همین سادگی.

/ 8 نظر / 48 بازدید
پارس 1400

سايت پارس 1400 محلي است براي آشنائي تجار. بازاريان. توليدكنندگان و ارتباط جويندگان شغل . خريداران . فروشندگان www.pars1400.com

پسرخاله

خب مگه چیه؟کلاه قرمزیه دیگه! قشنگه دیگه! اینکه گفتن نداره دیگه!

مهدیه

عزیزم خیلی خوب بودن روز آخر هم میگفت چرا تموم میشه برنامه؟دوباره بدبختیا شروع میشه درس و مقش. جالب اینه که بزرگترها بیشتر بیننده این برنامه بودن تا بچه ها.

آلبالو

دوسش دارم یه عالمه.کاش بازم می داد. بهتر از خاله کنجد و عمو بد رنگ و ... بوده و هست

علی

فکر کنم گیگیلی اون موقع ها هم بود. واقعا محشر بود بعضی موقع ها اونقد می خندیدم که همه شاکی می شدن.